جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۸

درباره ی مرکز

تحولات بی حد و حصر در بنیان های جوامع که بر اثر حرکت از دوران گذار به سمت زندگی ماشینی و صنعتی رخ داده، به پدید آمدن شکاف‌هایی منجر شده که انسان های امروز را ناگزیر از همنواسازی خود با شرایط جدید کرده است.

در چنین فضایی، بحران هایی پیش روی افراد پدید می آید که اگر متوقف نشود دنیای روحی روانی آنها را متلاطم می‌سازد. آسیب های اجتماعی و روحی روانی از جمله طلاق، اعتیاد، خودکشی ، مشکلات تحصیلی، اختلافات خانوادگی، نارضایتی شغلی، اضطراب، افسردگی و… محصول تحولات زندگی صنعتی هستند

گرچه مشاوره در همه جوامع بشری مطرح بوده و انسان ها به نوعی خود را محتاج مشاوره با دیگران دانسته اند، اما امروزه به سبب ویژگی های خاص خود، ضرورت توجه به مشاوره در دنیای کنونی از اهمیت بسزایی برخوردار شده است. به گونه ای که در کنار تخصصی شدن علوم، مشاوره نیز به صورت یک علم حیاتی درآمده است.

ظهور آسیب های روحی، روانی و اجتماعی عدیده بر سر راه مردمان جوامع ضرورت توجه به علم روانشناسی و مشاوره را بیش از پیش افزایش می دهد.

مرکز مشاوره ازدواج و خانواده حال خوب کاشان در خردادماه ۱۳۹۸  با مجوز از اداره کل بهزیستی استان اصفهان در  زمینه های مشاوره فردی و برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور روانشناسان متخصص و با تجربه (خانم و آقا)  شروع به فعالیت کرده است.

با توجه به تجربه متخصصین مشاورین مرکز و بهره مندی از دانش به  روز روانشناسی و تخصصی آمادگی ارائه خدمات مشاوره در زمینه های:

 خانواده(اختلافات، مدیریت گفتگو و ارتباط موثر، تعارضات زناشویی)

مشاوره پیش از ازدواج (انجام و تحلیل تست های  ازدواج)

 مشاوره و مدخلات روانشناختی قبل از طلاق و خیانت

مشاوره کودک

مشاوره مذهبی و حقوقی خانواده

روان درمانی ( اضطراب، افسردگی، وسواس و …)

مشاوره فردی و شخصیتی

 روان سنجی ( انجام و تحلیل تست های شخثیتی) و … میباشد.

مرکز مشاوره حال خوب، تخصصی ترین مرکز  درمان، آموزش و مشاوره سلامت جنسی (درمان واژینیسموس، زود انزانی، سرد مزاجی و……) به صورت روان درمانی و بدون مصرف  دارو میباشد.

مجوزه های مرکز: